Merepäevad Saaremaa väikesadamates - Atla, Soela, Valmeranna ja Kõiguste

Esimesel sadamakontserdil Atlas saab taaskord alguse ka põnev piletimäng, mille käigus tuleb koguda flaierile templeid. Käies läbi kõik väikesadamate kontserdid ja kogudes igas kontserdipaigas flaierile vastav märgistus, saad Kuressaare Merepäevade passi tasuta! Flaiereid on piiratud koguses.

 

Meiega koos sõidab kõik neli sadamat kaasa Saaremaa Vabatahtlik Merepääste oma viie päästekaatriga. Igas sadama akvatooriumis toimuvad ennetuse päästesündmused ja saab tutvuda päästevarustusega. Saaremaa Vabatahtliku Merepääste toetajatele toimuvad väljasõidud päästekraatritega. Toetada on võimalik kõigil!

 

Igasse väikesadamasse väljub tasuta buss Kuressaare kultuurikeskuse parklast kell 17. Seega ei jää kellelgi kontserdile minek transpordi puudumise tõttu ära. Bussile saab end registreerida alates 19. juulist Kuressaare kultuurikeskuse kassas või helistades tel 452 0700 (kassa avatud 12:00-18:00, lõuna 14:00-15:00).

 

Väikesadamate kontserdid on kõigile tasuta! Projekti toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus, Saarte Kalandus ja Eesti Kultuurikapital.

2021. aasta Kuressaare Merepäevad saavad alguse maalilistest Saaremaa väikesadamatest – Atla, Soela, Valmeranna ja Kõiguste. 2.-5. augustini mängitakse nendes kaunites mereäärsetes kohtades muusikat, tantsitakse ja nauditakse meremelu ning seltskonda.

näkk2.png

Meie esimene kohtumispaik saab olema 2. augustil Lümanda külje all asuvas Atla sadamas, mis on olnud ajalooliselt kauaaegne kalasadam ja omal ajal ka tulelaevade talvituskohaks. Peaesinejaks Marko Matvere ja Peep Raun kavaga „Mulle meeldib maa”. Atlast liigume edasi Soela sadama seltsi poolt taastatud kaunisse Soela sadamasse. Seal on 3. augusti õhtul peaesinejaks Lindpriid koosseisus isa ja poeg Kalda ja Toomas Lunge. Pärast seda õhtut sõuame juba järgmisel päeval 4. augustil Kõrkvere külas asuvasse Valmeranna sadamasse, kus esineb Võrumaalt pärit laulja, viiulimängija ja pianist Kait Tamra. Sadamakontsertide tiiru lõpetame Puuluubi esinemisega Saaremaa lõunarannikul asuvas Kõiguste sadamas 5. augustil. Enne peaesinejaid lahutavad meelt kohalikud taidlejad – kus lauljad, kus tantsijad.

publik.png
kalanduskeskuse logo_ekm-1-01.png
Kulka_logo_must.png
ERK_logo_EST.png

GRAM-OF-FUN