Kodulehele kujundused-10.png

10:00 Eesti mereväe lipulaev Admiral Cowani tervitamine Roomassaare
11:00 Miksteater "Telefonilood" koguperele Mõttekoda
12:00-16:00 Eesti mereväe lipulaev Admiral Cowan
avatud külastuseks Roomassaare
12:00 - 18:00 Laat Raiekivi säärel
12:00 - 20:00 Viikingilaev Thor Raiekivi säärel
12:00 - 20:00 Muhu Uisk Raiekivi säärel

12:00 - 18:00 Kalanduse Teabekeskus ja Saarte Koostöökogu esitlevad: Nasva rannaküla Raiekivi säär
12:00 Sportlikud tegevused: saapaviskevõistlus, FC Kuressaare jalgpalliala ja Saaremaa Kayak Titerand

12.15 Lõõtsamehed Kalju Aav ja Mihkel Tuulik Laadalava
13:00 "Voice Your Vision - noorte korraldatav mini-arvamusfestival Mõttekoda
13:30 Noorte folgibänd “Uurikad” Laadalava
14.45 naisrühm Kadrid Rannalava

15:00-16:00 Mereväe väekaitsekaater P01 Roland avatud külastuseks Roomassaare sadam
15:00 Akordionistide kvintett Laadalava
16:00 Kuressaare Linnaorkester Merelava

16.00 Miinijahtija Admiral Cowan Noormadruse preemia väljaandmine Merelava

17:00 Iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat ilumere lainetel workshop Mõttekoda
17:30 Saaremaa Merispordi Seltsi eskaardisõit Raiekivi säär
17:00 Iivo Miil Laadalava

Kodulehele kujundused-11.png

10:00 - 18:00 Laat Raiekivi säär

10:00-16:00 Mereväe väekaitsekaater P01 Roland avatud külastuseks Roomassaare sadam
10:00-16:00 Eesti mereväe lipulaev Admiral Cowan
avatud külastuseks Roomassaare
10:00 - 20:00 Viikingilaev Thor Raiekivi säärel
10:00 - 20:00 Muhu Uisk Raiekivi säärel

10.15 Lõõtsamees Ainar Viires Laadalava
12:00 Sportlikud tegevused: võrkpalliturniir, orienteerumismäng lastele ja noortele, Pidula Wakepark on kohal SUPi laudadega Titerand
11:00 Miksteater "Telefonilood" koguperele Mõttekoda
11.00 Mereajaloo konverents "Meremuda rannarahva teenistuses" Asa Spa Hotell

12:00 - 18:00 Kalanduse Teabekeskus ja Saarte Koostöökogu esitlevad: Nasva rannaküla Raiekivi säär
12.00 Kultuurne laupäev: Rahvatantsurühm Piiprellid Laadalava
13:00 Debatt “Läänemere julgeolekuolukord Soome ja Rootsi liitumise tulemusel" Mõttekoda
14.00 Jaan-Eerik Aardam trio Laadalava
14.15 Rahvamuusikaansambel Pirita ja rahvatantsurühm Valla-alune Merelava
15:00 Uduangerja mälumäng Mõttekoda
15.00 Rahvatantsurühm Soveldaja "Tuule tõmme" Rannalava
16.00 Eermann - Kõrvits - Nõmm trio Merelava
16.30 Rahvatantsuansambel Tarvanpää Laadalava
17.00 „Meremehejutud“ mereteemalisi jutte puhub Meelis Saarlaid, lõõtsal Tõnu Eermann Mõttekoda