REGISTREERU HAAKRIKU LAADALE

HAAKRIKU LAAT on traditsiooniliselt Kuressaare Merepäevade raames korraldatav antiigi ja vanakraami laat. Haakriku laat toimub alates 2000. aastast. 

Kuigi HAAKRIKUKS nimetatakse mererannast leitud ja mere poolt (enamasti laevaõnnetuse kohalt kaldale uhutud) kasutamiskõlbulikke esemeid, on Haakriku laadal pakutav kaup ehtne haakrik, antiik, vanavara ja igat sorti kollektsioneerimisobjektid. 

Eriliselt  hinnatud on aga mereteemaline vanavara! Samas on laat ka kohtumispaik Eesti ja Baltikumi antiigikaupmeestele. Paraku pole just palju üritusi, kus selle ala inimesed kokku võiksid saada, nõnda on Haakriku laat selleks Kuressaare Merepäevadel hea võimaluse pakkunud. Samuti on aasta-aastalt tõusnud saarlaste ning Saaremaa külaliste huvi väärtusliku vanavara vastu.

Nii ongi Haakriku laadast kujunenud omamoodi antiigi, vanavara ja kollektsioneerimisobjektide mess, kus lisaks ostu-müügi võimalusele saab professionaalidelt ka asjatundlikku informatsiooni pea iga valdkonna kohta.

 

Parima haakriku väljakuulutamine laupäeval 10. augustil kell 15:15 laadalaval. 

REGISTREERU PÄEVALAAGRISSE

Sel aastal korraldab Kuressaare Merepäevade lasteala MTÜ LaagrielamusKuressaare merepäevade pilet annab võimaluse lapsel osaleda Elamuslaagri korraldatavas nelja tunnises päevalaagris,  4–12-aastased lapsed on laagrisse oodatud 9 ja 10 augustil kell 15–19. Osa saab võtta põnevast päevast, mis sisaldab lastejoogat ja meelerännakut, aardejahti, maastikumängu, sportlikke tegevusi, teadusteatri etendust ning palju muud põnevat. Selleks, et päev hästi vastu pidada, valmistatakse ühiselt tervislik vahepala ning toimub smuutide tegemise töötuba.

Laagrisse saab tulla ainult etteregistreerimisega

 Registreerimine laagrisse algab 26. juulil. 

TULE KAUPLEMA!

  • Soovid registreerida end 2019. aasta Laada - ja Meremelule, toitlustajaks (Rannalava toitlustajad, Merelava toitlustustelgid, food truckid ja Melumelu alale (atraktsioonid), siis tee seda klikates all asuvale nupule.

  • Rohkem infot Merlelt - merepaevad.kuressaare@gmail.com 

  • Korraldaja jätab endale õiguse teha valik eksponentide asukoha suhtes kas messi või laada alal. Korraldaja ei paiguta laada ja messi alale poliitilisi organisatsioone.

  • Iga ettevõtja peab olema eraldi registreerunud!

  • PARKIMISE INFO: müüjatele on korraldatud eraldi tasuta parkimisala, müügikohtatele on tagatud juurdepääs kauba maha ja peale laadimiseks, müügikoha juures pikema ajaline parkimine lubatud ei ole.

ELEKTRIVAJADUS: Elektrivajadus tuleb kindlasti registreerimisvormis ära märkida. Ettevõtjal peab olema endal kaasas terve, vähemalt 25 m pikk, ilmastikukindel pikendusjuhe mis vastab tema elektri vajadustele (seadmete arv, pistiku tüüp).

Erisoovide puhul pöörduda otse korraldaja poole - merepaevad.kuressaare@gmail.com

TULE VABATAHTLIKUKS!

Soovid kaasa lüüa Saaremaa suurima vabaõhuürituse korraldamisel, ole hea, siin on Sinu võimalus.

 

Ootame vabatahtlike alates 16. eluaastast.

Omalt poolt pakume vahvat kogemust ja mõnusat kollektiivi. 

Registreerumiseks klikka registreerun vabatahtlikuks nupul ja me võtame Sinuga peagi ühendust. 

TULE MESSILE!

Messil tutvustatkse erinevaid tegevusi, tooteid ja teenuseid.
Registreerumine Kuressaare Merepäevade messile toimub kuni 30.06.2019
Korraldaja jätab endale õiguse teha valik eksponentide asukoha suhtes. Korraldaja ei paiguta laada- ja messialale poliitilisi organisatsioone.
Iga ettevõtja peab olema eraldi registreerunud!

 

PARKIMISE INFO: ekponentidele on korraldatud eraldi tasuta parkimisala. Messialale on tagatud juurdepääs kauba maha ja peale laadimiseks, müügikoha juures pikem ajaline parkimine lubatud ei ole.

 

ELEKTRIVAJADUS: Elektrivajadus tuleb kindlasti registreerimisvormis ära märkida. Ettevõtjal peab olema endal kaasas terve, vähemalt 25 m pikk, ilmastikukindel pikendusjuhe mis vastab tema elektri vajadustele (seadmete arv, pistiku tüüp).

NB❗❗ Kuressaare Merepäevad muutuvad keskkonnasõbralikumaks! Palume kõikidel ekponentidel arvestada meie sooviga ja kasutada oma toodete pakkumisel keskkonnasäästlikke biolagunevaid kilekotte või pakendeid, mis on valmistatud taaskasutatavast materjalist.

Erisoovide puhul pöörduda otse korraldaja poole - triino.lest@gmail.com

Ürituse korraldaja: 

Kuressaare Kultuurivara

Tel: 452 0700

info@kultuurivara.ee

ALC logo 2017.jpg
piimlogo.jpg
Premia-logo.png
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon