Iga aasta augustis Saaremaal Raiekivi säärel peetav vabaõhuüritus Kuressaare Merepäevad on oma järjepideva toimumisega rõõmustanud nii kohalikke kui mujalt tulijaid juba 23 aastat. Esimesed Kuressaare Merepäevad toimusid 1997. aastal ja tänavu 6.-8. augustini toimuvad Merepäevad on järjestikku juba kahekümneneljandad.

24. Kuressaare Merepäevade tunnuskujunduse autoriks on Pärnumaalt, Kilingi-Nõmmest pärit ning hetkel Zürichis elav Eesti kunstnik Liisi Grünberg. Grünbergi käe all valmis tänavuste Kuressaare Merepäevade teemat „Meri pidu peab siin” ilmestav värviline kujundus.

Festivali teema “Meri pidu peab siin” mõtestab lahti mere erinevad tahud – meri ei ole ainult igapäevane räimepüük, vaid oma rikkuses palju enamat. Meri võib olla mäslev ja tormav; tüüne, sillerdav ja eri värvides – meri oskab pidutseda.

Kuressaare Merepäevadest on aastatega kujunenud Saaremaa suurim festival, kus pakutakse mahukat kontsertprogrammi, mitmekülgset laadaala, kõige maitsvamat toitu, ägedat lasteala, meremelu ja laevu. Kuressaare Merepäevade vaim on rõõmsameelne, loodusest ja endast hooliv, armuv ja nautlev, nooruslik ja elav. Just nagu meie festivali külastaja!

24. Kuressaare Merepäevad avatakse 6. augusti õhtul Raiekivi säärel. Põhikontserdid 7.-8. augustil Raiekivi säärel kahel laval. Tule naudi kaunis mereäärses paigas kontserdeid ja melu.

 

Kohtumiseni Kuressaare Merepäevadel 2020

ÜRITUSE KORRALDAJA

Kuressaare Kultuurivara

Tel: 452 0700

info@kultuurivara.ee

alecoq_logo-01.png
Premia-logo.png
vapp.png
Kultuurivara-logo-PNG-1.png
  • Instagram
  • Facebook