Iga aasta augustis Saaremaal Raiekivi säärel peetav vabaõhuüritus Kuressaare Merepäevad on oma järjepideva toimumisega rõõmustanud nii kohalikke kui mujalt tulijaid juba 22 aastat. Esimesed Kuressaare Merepäevad toimusid 1997. aastal ja tänavu 4.-10. augustini toimuvad Merepäevad on järjestikku juba kahekümnekolmandad.

 

Kuressaare Merepäevade vaim on rõõmsameelne, loodusest ja endast hooliv, armuv ja nautlev, nooruslik ja elav. Just nagu meie festivali külastaja!

 

Kuressaare Merepäevadest on aastatega kujunenud Saaremaa suurim festival, kus pakutakse mahukat kontsertprogrammi, mitmekülgset laadaala, kõige maitsvamat toitu, ägedat lasteala, meremelu ja laevu.

 

23. Kuressaare Merepäevad toimuvad 4.-10. augustini üle kogu Saaremaa.  Tänavuse festivali peateemaks on pärimus. Sellel aastal leiab festivali kavast artiste, kes suhtuvad pärimusmuusikasse loominguliselt, säilitades sealjuures lugupidamise esivanemate ja nende pärandi suhtes. Samas leiab programmist ka paar esinejat, kes otseselt pärimusega seotud ei ole.

Põhikontserdid toimuvad 9.-10. august Raiekivi säärel kahel laval, avamine 4. augustil Kuressaare kesklinnas. 5. - 9. augustini liiguvad Merepäevad Saaremaa väikesadamatesse: Kungla, Soela, Veere, Lõmala ja Nasva. Nendes kaunites mereäärsetes kohtades toimuvad kontserdid ja melu. Väikesadamate üritus kõigile tasuta.

 

Kohtumiseni Kuressaare Merepäevadel 2019

Ürituse korraldaja: 

Kuressaare Kultuurivara

Tel: 452 0700

info@kultuurivara.ee

ALC logo 2017.jpg
piimlogo.jpg
Premia-logo.png
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon